Copyright © 2014 mostax.sk. Všetky práva vyhradené.

Potrubný systém POLO-ECO plus PREMIUM Mineralplast

Predstavujeme vám nový potrubný systém pre beztlakové vonkajšie a vnútorné kanalizácie, odvodnenie mostov a rozvod studenej pitnej vody od rakúskej firmy POLOPLAST GmbH.

3-vrstvový vysokokvalitný polypropylén, vystužený minerálmi je s modernou a ekologickou technológiou výroby tým najlepším spojením k dosiahnutiu vynikajúcich parametrov potrubia POLO-ECO plus PREMIUM.

Hrdlový TOP-CONNECT systém spolu s tesniacim krúžkom z PP Compound zabezpečujú vynikajúcu a dlhodobú tesnosť spojov potrubia POLO-ECO plus PREMIUM. Trieda tuhosti až SN 12, vysoká odolnosť proti prerazeniu a húževnatosť za studena umožňujú manipuláciu a montáž aj pri mínusových teplotách. Odolnosť proti oderu je zabezpečená veľmi hladkým vnútorným povrchom, čo pomáha brániť vzniku usadenín, zrýchľuje prietok kvapalín a zaručuje optimálnu hydraulickú kapacitu. Vysoká chemická odolnosť a stálosť aj pri extrémnych poveternostných podmienkach, spolu s teplotným zaťažením od -20°C až do +95°C zaisťuje dlhodobú životnosť potrubného systému Mineralplast.

Pre nízku hmotnosť, minimálnu tepelnú rozťažnosť a výhodnú cenu je to ideálny materiál pre odvod splaškov a vody z priemyselných a bytových objektov, plochých striech, mostov, komunikácií, inžinierskych sietí, ako aj pre rozvod studenej pitnej vody. Používa sa pre podzemné a nadzemné kanalizačné systémy. Pokladá sa priamo do zeme, alebo je upevnený na podporách, konzolách a závesoch. Dodávaný sortiment zahŕňa potrubie od DN 100 až 600 mm v dĺžkach 1000 mm, 3000 mm a 6000 mm a široký rozsah tvaroviek ako sú odbočky, oblúky, redukcie, čistiace kusy a pod.

Home Odvodnenie mostov Odvodnenie a kanalizácia Potrubný systém MINERALPLAST Referencie Kontakt

Technické informácie

Tel/fax: +421 42 471 15 75
Mobil: +421  915  740  424